Informacja o RODO

Szanowni Państwo,

od 25 maja 2018 r. stosowane będzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679     z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

W związku z tym informujemy, że gromadzimy Państwa, uprzednio dobrowolnie podane, dane osobowe (adres mailowy, imię, nazwisko, numer telefonu) w naszej bazie mailowej.

Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Adam Mroczek. W razie jakichkolwiek pytań w zakresie przetwarzania danych osobowych przez Ośrodek Profilaktyki można kontaktować się bezpośrednio pod adresem poczty elektronicznej: e-mail am.ster@poczta.onet.pl

Administratorem Państwa danych jest Ośrodek Profilaktyki  Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Inowrocławiu, ul. Toruńska 26.
Dane te będą przetwarzane w celu przekazywania Państwu informacji o bieżących działaniach OPiRPU.   W każdej chwili możecie Państwo wycofać swoją uprzednio wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych wysyłając e-maila na poniższy adres: profilaktyka@inowroclaw.info.pl  Będzie to skutkowało usunięciem Państwa danych z bazy mailowej.

Osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania czy przenoszenia oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane te nie będą profilowane, udostępniane innym podmiotom ani transferowane do państw trzecich oraz organizacji międzynarodowych. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o ich bezpieczeństwo.

W związku z powyższym prosimy o odesłanie treści tego maila z wybraną formułą:

wyrażam zgodę na gromadzenie moich danych osobowych w bazie e-mailowej Ośrodka Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Inowrocławiu
lub

nie wyrażam zgody na gromadzenie moich danych osobowych w bazie e-mailowej Ośrodka Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Inowrocławiu
podpisaną imieniem i nazwiskiem.

na adres:  profilaktyka@inowroclaw.info.pl


Jednocześnie informujemy, że do czasu odesłania zgody nie będą do Państwa wysyłane bieżące informacje drogą mailową.

Będą one dostępne tylko na administrowanych przez nas stronach:
www. profilaktyka.inowroclaw.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiększ litery
Zmień kontrast