Rodzinne zgadywanie „Jaka to melodia?”

„Jaka to melodia”-  pod takim hasłem spotkali się wychowankowie świetlic Ośrodka Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień: Tygrysek, Motylek, Kasztanek i Świetlik.

21 marca świetlicowe drużyny wraz z opiekunami zjawiły się w Teatrze Miejskim by wziąć udział w „Potyczkach rodzinnych”. Znana wszystkim konwencja telewizyjnego programu została wzbogacona o elementy bardzo kreatywnej zabawy plastyczno – muzycznej. Byliśmy świadkami wspanialej rywalizacji, w której trzeba było wykazać się sprytem, zaryzykować, zastosować indywidualną taktykę, by odnieść zwycięstwo.
Repertuar był urozmaicony, nie zabrakło przebojów, które nuci cała Polska. Ponieważ poza rywalizacją istotnym elementem spotkania była po prostu dobra zabawa – wśród granych melodii były te, które rozbrzmiewają w duszy „starszemu pokoleniu” ale znalazły się też najbardziej topowe piosenki.
„Muzyczne Puzzle” polegające na ułożeniu podobizny swoich idoli,  „Licytacje Nutek”, „Muzyczne Kalambury” oraz zagadki muzyczne na spostrzegawczość, to tylko niektóre z wielu konkurencji tego muzycznego spotkania.
Wszystko odbyło się we wspaniałej atmosferze integrującej całe „świetlicowe środowisko”. Mimo niewielkiego stresu świetliczaki wyśmienicie się bawiły. Humory dopisywały a impreza, mimo że musiała wyłonić zwycięzców, dała wiele powodów do radości. Atrakcyjne nagrody otrzymały wszystkie drużyny a rodzice dodatkowe podziękowania.   Wszyscy wyszli jako zwycięzcy z „muzycznych potyczek” ,  co było widać po uśmiechniętych uczestnikach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiększ litery
Zmień kontrast